Sanktuarium Maryjne Królowej Polskiego Morza w Swarzewie

Strona Parafii Swarzewo. Sanktuarium Maryjne Królowej Polskiego Morza w Swarzewie

OVERVIEW

The website parafiaswarzewo.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have parsed eleven pages inside the web site parafiaswarzewo.pl and found twenty-one websites interfacing with parafiaswarzewo.pl.

PARAFIASWARZEWO.PL TRAFFIC

The website parafiaswarzewo.pl is seeing varying amounts of traffic through the year.
Traffic for parafiaswarzewo.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaswarzewo.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaswarzewo.pl

Gnieżdżewo - Blog Marii Szefka

Oficjalny Blog Marii Szefka - Byłego sołtysa wsi Gnieżdżewo. Środa, 25 listopada 2015. Dziękuję Panu Wójtowi i Panu Jasiowi za transport, Regince za zabranie mnie ze sobą ale przedewszystkim Koleżankom z Niestępowa za miłe przyjęcie. Zdjecia na Kartuzy info świeto ziemniaka. Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Puckiej.

WHAT DOES PARAFIASWARZEWO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaswarzewo.pl Mobile Screenshot of parafiaswarzewo.pl Tablet Screenshot of parafiaswarzewo.pl

PARAFIASWARZEWO.PL SERVER

I found that a lone page on parafiaswarzewo.pl took nine hundred and twenty-two milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so our parsers consider parafiaswarzewo.pl not secure.
185.135.90.125

We diagnosed that parafiaswarzewo.pl is employing the Apache/2.4.10 server.

Sanktuarium Maryjne Królowej Polskiego Morza w Swarzewie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website has the following on the site, "Królowa Polskiego Morza a Mariologia." I viewed that the web site also said " Chrystologiczny charakter kultu NMP w Swarzewie." They also said " Madonna Swarzewska w sztuce gotyckiej. Sanktuarium przez modlitwę źródłem świętości. Matka Boska Swarzewska opiekunką ludzi morza. Boże przepowiadanie i sakramenty w sanktuarium swarzewskim. Duch Polskości w latach niewoli."

SEE SUBSEQUENT BUSINESSES

Parafia św. Franciszka z Asyżu w Tczewie

Franciszka z Asyżu w Tczewie. Kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem św. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSIEDLA Dnia 23 marca 2018 po mszy św. 00 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla. Kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem św.

Parafia Świętego Józefa w Malborku

2 Kwietnia mija 13 rocznica śmierci Św. BARDZO DZIĘKUJEMY CHÓROWI - LUTNIA, PROWADZONEGO PRZEZ PANIĄ BOŻENĘ BELCARZ, ZA UBOGACENIE, PIĘKNYM, ŚPIEWEM LITURGII W WIELKI PIĄTEK .

parafia-swindon

POLSKA LOKALNA MISJA KATOLICKA W SWINDON. Witamy wszystkich na nowej stronie parafialnej. Mamy nadzieję, że nowy wygląd oraz technologiczne udoskonalenia jak możliwość dodawania video oraz dziwięku mile wzbogacą publikacje. Redakcja strony parafialnej poszukuje osoby chętne do pomocy przy tworzeniu naszego polskiego serwisu. Osoby chętne do współpracy proszone są o kontakt. Intencje Mszalne 9 Sierpień 2015. Słowo na Niedzielę 9 Sierpień 2015. Ogłoszenia Parafialne ze Swindon 9 Sierpień 2015.

Parafia św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu

Moduł czytań jest w trakcie konserwacji. Misterium Męki Pańskiej w Krakowie.

Strona główna

Katolicką Agencję Informacyjną tworzy zespół wysokiej klasy dziennikarzy. Dla wierzących, wątpiących i poszukujących - wiara.